Axi online

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Strona Kiedy więcej znaczy mniej

Kiedy więcej znaczy mniej

NIE, NIE POMYLIŁEŚ/AŚ STRONY Wink

Ostatnio poświęcałem stronie więcej czasu, niż można by się spodziewać widząc tylko jeden news miesięcznie. Stwierdziłem, że nie odpowiada mi dotychczasowy sposób prezentacji treści. Przy okazji nastąpiła spora zmiana wyglądu...

Wpisy podzieliłem na kategorię tematyczne (niestety nie są to jak na razie tagi, więc czasem chwilę zajmuje co napisać, aby było na tylko jeden temat Wink).

Rażąca w nagłówku beta nie jest bynajmniej zabiegiem marketingowym (gdyby miała być musiała by być ładniejsza). W chwili obecnej nie działa jeszcze pobieralnia (ale jest podlinkowana do starej wersji, więc nie ma problemu ze skorzystaniem). W części artykułów (czyt. w relacjach i testach) nie są też jeszcze prawidłowo przeskalowane obrazki, co może skutkować dziwnymi efektami. Nie da się ukryć, że przydałoby się jeszcze porawić nagłówek. Mimo tych niedoróbek, z racji na ograczniczoną ilość godzin w dobie oraz ograniczoną ilość chęci do zajmowania się tym w chwili obecnej postawowiłem wypuścić już stronkę na światło dzienne. Sądzę, że korzystając z obecnej formy prezentacji treści częściej pojawi się jakaś "luźniejsza" wstawka Smile.

Komentarze

Zaloguj się, aby móc pisać komentarze i odpowiedzi.
 

Menu

Przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Polecane strony

KSPO

rowerowanie.pl