Axi online

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start O mnie

O mnie

Kilka słów o mnie…

ja podczas zawodów

Większość wolnego czasu poświęcam swojemu hobby – kolarstwu. Zwiedzam rowerem piękne okolice Krakowa jak: "Dolinki", Ojców, rejony puszczy Niepołomickiej, a czasem i pierwsze wzniesienia Beskidów (np. w okolicach Myślenic). Kilka razy byłem również na wyjazdach w góry (Gorce, Beskid Wyspowy). Oprócz tego od czasu do czasu próbuję swoich sił w zawodach, gdzie mogę sprawdzić się w rywalizacji ze znajomymi, zmęczyć a na koniec mieć radość na mecie. Od czasu do czasu porwę się też na jakiś dłuższy asfaltowy wyjazd (150+km).

Skończyłem studia na AGH, kierunek Informatyka Stosowana na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej. Staram się śledzić zagadnienia związane z programowaniem aplikacji zarówno desktopowych. Co prawda nie zacząłem programowania od wybajerzonych aplikacji w C, tylko – pewnie bardziej tradycyjnie od (s)tworzenia strony. Szybko jednak poza samym HTML i CSS atrakcyjne okazały się PHP, MySQL, lekkie podstawy JavaScriptu (+jQuery). W międzyczasie podstawy C++. Zapoznanie z Joomla, wreszcie pozytywne wrażenia z symfony framework (1.2–1.4) co zaowocowało zgłębieniem tematu (jak również trafieniem na Diem CMF). Aktualnie więcej do czynienia mam z Javą, interfejs użytkownika w oparciu o komponenty Swing-owe w pracy, a po godzinach - gdy akurat nie jestem na rowerze ;) - próbuję poznać i oswoić możliwości frameworka Spring MVC, ogarnąć JPA itp.

Niniejsza strona ewoluowała od czasów liceum (V LO w Krakowie). Znaleźć można na niej trochę faktów i ciekawostek powiązanych z moim hobby (Mój rower, BikeGalerie, Relacje, BikeTesty, Moje wyniki)*. Ponadto parę galerii z klasowych wyjazdów jeszcze z liceum (Inne Galerie). Trafią się też jakieś linki do stron znajomych i skromny zestaw plików do pobrania.

 

* – obecnie aktywność sportowa (treningi, relacje, wyniki) na blogu treningowym

 

Menu

Przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Polecane strony

KSPO

rowerowanie.pl