Axi online

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Strona
Blog

Kiedy więcej znaczy mniej

NIE, NIE POMYLIŁEŚ/AŚ STRONY Wink

Ostatnio poświęcałem stronie więcej czasu, niż można by się spodziewać widząc tylko jeden news miesięcznie. Stwierdziłem, że nie odpowiada mi dotychczasowy sposób prezentacji treści. Przy okazji nastąpiła spora zmiana wyglądu...

Wpisy podzieliłem na kategorię tematyczne (niestety nie są to jak na razie tagi, więc czasem chwilę zajmuje co napisać, aby było na tylko jeden temat Wink).

Rażąca w nagłówku beta nie jest bynajmniej zabiegiem marketingowym (gdyby miała być musiała by być ładniejsza). W chwili obecnej nie działa jeszcze pobieralnia (ale jest podlinkowana do starej wersji, więc nie ma problemu ze skorzystaniem). W części artykułów (czyt. w relacjach i testach) nie są też jeszcze prawidłowo przeskalowane obrazki, co może skutkować dziwnymi efektami. Nie da się ukryć, że przydałoby się jeszcze porawić nagłówek. Mimo tych niedoróbek, z racji na ograczniczoną ilość godzin w dobie oraz ograniczoną ilość chęci do zajmowania się tym w chwili obecnej postawowiłem wypuścić już stronkę na światło dzienne. Sądzę, że korzystając z obecnej formy prezentacji treści częściej pojawi się jakaś "luźniejsza" wstawka Smile.


Czytaj 0 komentarzy... >>
 

Komentarze

Nareszcie można komentować wpisy na stronie.

Chwilowo jest to możliwe bez logowania się, ale wątpię, aby taka sielanka przeszła Wink - spamboty niestety nie próżnują. 


Czytaj 0 komentarzy... >>
 

Zmiana adresu

 

Axi.net.pl
Kolejna długa przerwa w aktualizacjach. Co gorsza w jeździe też. Z Nowym Rokiem miało być nowym krokiem, ale coś na razie chyba stasznie małe te kroki są Wink.

 

 

Korzystając z tego, że zostały jeszcze jakieś wolne domeny postanowiłem zadbać o jakąś dla swojej stronki. W związku z tym proszę Czytelników (mam nadzieję, że jacyć są Smile) o zmianę adresu w zakładkach - mam nadzieję, że nie będzie to dla Was zbyt dużym kłopotem. Obecny adres ma być już docelowym adresem tej strony.


Czytaj 0 komentarzy... >>
 

Zmiany, zmiany...

Dawno nie pojawiła się tu już żadna większa nowość, poza moimi wynikami z zawodów.

Tym razem wreszcie coś się ruszyło - totalnie przebudowany dział galerii. Teraz zapewnione jest wygodne przeglądanie i dostęp do linka bezpośrednio do danego zdjęcia. Wraz z przebudową pojawiła się (niestety jedyna w tym roku) galeria, ze zdjęciami (na których się znalazłem) z prawie wszystkich zawodów minionego sezonu.

Pojawił się również dział "Plikownia", który jak na razie planuję systematycznie uzupełniać o różne prace wykonane do tej pory na uczelni. Jeśli pojawi się coś tam bardziej wartego uwagi to dam znać Wink.


Czytaj 0 komentarzy... >>
 

Ukończenie pierwszej wersji strony

Zostaje dodany dział rower - najwyższa pora! (aktualnie drugi zestaw przycisków - axi `06)
Będą się tu pojawiały foto-galerie z wycieczek, opiszę swój rower a jak szczęście dopisze to może pojawi się jakaś dłuższa relacja z wyjazdu lub opis jakiejś ciekawej trasy.

Jak na razie wszystkie działy ukończone - wersja 1.0 stronki gotowa!
Czytaj 0 komentarzy... >>
 


Menu

Przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Polecane strony

KSPO

rowerowanie.pl