Axi online

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Rower Podsumowanie sierpnia

Podsumowanie sierpnia

Sierpień godzinowo:

38 h (712km) jazdy rowerem (134km szosówką)

Zgodnie z planem w sierpniu więcej posiedziałem na rowerze górskim. W każdym razie procentowo więcej... bo godzin za wiele w sierpniu się nie uzbierało. Wpływ na to miał ogólnowakacyjny leń, jak również 5 startów (to chyba miesięczny rekord).

Po raz pierwszy zdażyło mi się stanąć na pudle Smile. Nie da się ukryć że frekwencja wyjątkowo nie dopisała, ale to nie moja wina, że się niektórym nie chciało przyjechać Wink. Mowa o I Karpackim Maratonie Rowerowym (Nowy Sącz - Myślenice), szczegóły w relacji.

W tym roku nic nie przeszkodziło mi w starcie w VII Maratonie Krakowskim (w kolarstwie górskim). To był już mój 6-ty start w tej imprezie, 5-ty na dystansie mega. Choć trasa była trudniejsza, a uzyskana średnia wyższa niż dwa lata temu, kiedy to ostatnio startowałem (21.8 kontra 21.1km/h) to zająłem gorsze miejsce (59. kontra 43.). Widać wyraźnie w takim dwuletnim porównaniu, że stwierdzenie że wszyscy jeżdżą coraz szybciej nie jest wyssane z palca... Wkrótce postaram się napisać troszkę więcej o tym maratnie :).

Komentarze

avatar Pirx
W Krakowie bardzo ładnie jechałeś, nijak nie szło Ci uciec dalej niż na kilkadziesiąt metrów, szczególnie pod koniec zachowałeś siły w Lasku i pięknie mnie załatwiliście z Tomkiem :)
Zaloguj się, aby móc pisać komentarze i odpowiedzi.
 

Menu

Przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Polecane strony

KSPO

rowerowanie.pl